אודותנו


כבר יותר מ-80 שנה שגלעם מפיקה את המיטב מחומרי הגלם בטבע ומספקת רכיבים ייחודיים באיכות גבוהה לשוק המזון והתעשייה בישראל וברחבי העולם. מגוון המוצרים שלנו עומד בסטנדרטים המחמירים ביותר של אבטחת איכות וכולל: פתרונות המתקה, הסמכה, רכיבים להעשרה תזונתית וחומרי גלם נוספים.

לגלעם פעילות בינלאומית ענפה, המבוססת על מוניטין של איכות ואמינות, ומנוהלת ממטה החברה הממוקם במרכז ישראל בקיבוץ מענית.

אנו פועלים במספר תחומי פעילות: מזון ומשקאות, תוספי תזונה, תעשייה והזנת בעלי חיים. מפעלי הייצור ומעבדות היישומים שלנו נמצאים בישראל, גרמניה וספרד. כמו כן, ביססנו רשת הפצה בינלאומית, המאפשרת לנו לטפח שותפויות הדוקות עם לקוחות ביותר מ-40 מדינות. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו עשרות שנות ידע שצברנו בממתיקים ועמילנים ולאחרונה גם בסיבים תזונתיים עם המותג ™GOFOS ומסייעים להם במציאת הפתרונות האופטימליים עבורם.

כמו כן, בנוסף לייצור מקומי במפעלי גלעם, חברת הסחר דגל מייצגת יצרנים בינלאומיים מובילים של חומרי גלם רבים ומאפשרת לנו לספק מגוון רחב יותר של פתרונות העונים באופן מלא על צרכי הלקוחות בישראל. אנו מתרחבים ללא הרף וכל הזמן מחפשים הזדמנויות להעשרת מגוון המוצרים שלנו.  

בינואר 2017, נרכשה קבוצת גלעם על ידי קרן ההשקעות פימי, המדורגת כאחת הקרנות המובילות בעולם וצוברת הצלחות עסקיות רבות כבר למעלה מ-20 שנה.


החזון שלנו

החזון שלנו הוא להפוך לחברה עולמית מובילה בתחום חומרי הגלם הייחודים למזון ולתעשייה.

הערכים שלנו

חמישה ערכי ליבה מובילים את הפעילות שלנו ואת ההחלטות המתקבלות על ידינו: יושרה ואמון, שיפור מתמיד, שותפות ופרואקטיביות.
חברות בנותSpain - Galam Iberia

Germany - Eurosweet

Galam Israel (HQ)

Dagal Israel - Trade & Marketing
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

במפעל ובמשרדי החברה קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים ו/או עובדים עם מוגבלויות. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למפעל ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

רכז (ממונה) נגישות

רכז הנגישות לחברה הוא שגיב טביב, ניתן לפנות אליו בטלפון 04-637-5023 בכל נושאי הנגישות, או במייל ל-tavivs@galam.co.il.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.