אחריות תאגידית


אחריות תאגידית

המחויבות שלנו לעובדים שלנו

העובדים שלנו הם הנכס הגדול ביותר שלנו. אנו מחויבים לשיטות העסקה הוגנות ושמירה על שוויון הזדמנויות לכל עובדינו. עובדי גלעם משקפים את המגוון הדמוגרפי העשיר של אזורנו, חולקים תרבות ארגונית של דיאלוג פתוח, שיתוף פעולה ושקיפות.

אמצעי הבריאות והבטיחות של גלעם ומדיניות הבטיחות המחמירה שלה, מגנים על עובדינו ומפחיתים בעקביות את הסיכונים במקום העבודה. אנו משקיעים גם בפיתוח וקידום עובדינו בתוכניות העשרה והכשרה נרחבות, סמינרים וכנסים, וכן במתן סיוע כספי ללימודים אקדמיים.

 

המחויבות שלנו לאיכות הסביבה

אנו מחויבים למזער השפעות אקולוגיות שליליות על הסביבה שלנו ועל כדור הארץ. מיקומנו ביישובים כפריים וחקלאיים מעודד אותנו להקדיש משאבים רבים להגנה על הסביבה שלנו לדורות הבאים. פעולותינו ותהליך הייצור כולו שואפים להשתמש במקורות אנרגיה מתחדשים, לקדם שימור מים ואנרגיה ולהפחית את ייצור הפסולת.

 

המחויבות שלנו לקהילה

מעורבות קהילתית הינה חלק בלתי נפרד מזהות גלעם. אנו גאים בפעילות ההתנדבותית של עובדינו ובשותפות בתוכניות העשרה חברתיות עם ילדים מהקהילות הערביות והיהודיות. בנוסף, תכננו ויישמנו תוכניות חינוך הכוללות את קרן המלגות של ד"ר ווילי גרואג וחסות לימודי ביוטכנולוגיה בתיכון.

גלעם מארחת פורומים חינוכיים רבים ועורכת סיורים באתריה, תוך הדרכת התלמידים במפעלי הייצור ובמעבדות.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

במפעל ובמשרדי החברה קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים ו/או עובדים עם מוגבלויות. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למפעל ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

רכז (ממונה) נגישות

רכז הנגישות לחברה הוא שגיב טביב, ניתן לפנות אליו בטלפון 04-637-5023 בכל נושאי הנגישות, או במייל ל-tavivs@galam.co.il.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.