דגל-חברת סחר:

דגל, זרוע הסחר והשיווק של גלעם בישראל, מייצגת יצרנים בינלאומיים מובילים של חומרי גלם ומאפשרת לנו לספק מגוון פתרונות העונים באופן מלא על צרכי הלקוחות המקומיים שלנו.

אנו מתרחבים ללא הרף ומעשירים באופן תמידי את מגוון המוצרים שלנו שמורכב ממוצרים שמהווים פתרונות ייחודיים ומשלבת גם מגוון של מוצרי בסיס שנדרשים ליצרנים בשוק הישראלי.

דגל הינה מומחית בסחר בינלאומי ושילוח ימי, גם בימים סוערים. לקוחות דגל נהנים ממעטפת לוגיסטית שלמה, מערך ההפצה שלנו בישראל, לצד שרשרת אספקה מבוססת, מבטיחות אספקה בטוחה ויעילה לכל לקוחותינו בישראל.

לדגל פעילות ענפה המבוססת על מוניטין של איכות ואמינות. אנו מייבאים ומפיצים מוצרים איכותיים הנבחרים בקפידה לתעשיית המזון בארץ, ועומדים בתקנים בינלאומיים ובדרישות המחמירות ביותר.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

במפעל ובמשרדי החברה קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים ו/או עובדים עם מוגבלויות. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למפעל ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

רכז (ממונה) נגישות

רכז הנגישות לחברה הוא שגיב טביב, ניתן לפנות אליו בטלפון 04-637-5023 בכל נושאי הנגישות, או במייל ל-tavivs@galam.co.il.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.