הבטחת איכות


איכות היא מנוף לצמיחה - הן עבור לקוחותינו והן עבור חברתנו.

גלעם מטפחת בעקביות רבה תרבות של מצוינות הכוללת הערכת סיכוני בטיחות ואיכות, יישום בקרות מהימנות ומתן הכשרה שוטפת לעובדים.
כל פעילויות הבטחת האיכות של גלעם לאורך כל שרשרת הייצור תואמות דרישות איכות מחמירות ועומדות בתקנים בינלאומיים לאיכות ובטיחות מוצרי מזון כגון HACCP, BRC, ISO ,OHSAS, FSSC - כמ כן בדרישות GMP ומשרד הבריאות. מעבדת האיכות המתקדמת שלנו עובדת בכל שעות היממה ומבצעת בדיקות קפדניות לכל חומרי הגלם, חומרי הביניים והמוצרים המוגמרים.

  • ספקים / יצרנים - על כל הספקים / יצרנים שלנו לעמוד בדרישות המחמירות ביותר בנושא בטיחות ואיכות מזון אליהם גלעם מחוייבת. הספקים / יצרנים עמם אנו עובדים מוסמכים ומאושרים על ידינו.
  •  ייצור - קווי היצור שלנו עובדים מסביב לשעון, ומנוהלים על ידי IPC (In-Process Controls) לבדיקת תהליכים ובקרה לאורך הייצור.
  •  אחסון - חומרי גלם ומוצרים מוגמרים מאוחסנים בנפרד תוך התאמה מלאה לדרישות ה GMP. ואנו עורכים ביקורות על מנת להבטיח שכל מוצרינו המאוחסנים עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר להיגיינה.
  •  העמסה ומשלוח - כל מכולה נבדקת היטב לפני הגעתה על ידי מפקח הטעינה המיומן שלנו. גלעם עובדת עם משלחים מוסמכים בלבד. אנו מקפידים על היכרות מעמיקה עם תקנים בינלאומיים ושיטות ידידותיות לסביבה.

מערכת ניהול האיכות המשולבת שלנו נבדקת לעתים קרובות על ידי גופי התעדה והסמכה על מנת להבטיח את הרלוונטיות והיישום האפקטיבי של כל המדיניות שלנו. אנו מבצעים גם ביקורת פנימית על מנת להבטיח שכל מוצרינו המאוחסנים עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר להיגיינה.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

במפעל ובמשרדי החברה קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים ו/או עובדים עם מוגבלויות. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למפעל ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

רכז (ממונה) נגישות

רכז הנגישות לחברה הוא שגיב טביב, ניתן לפנות אליו בטלפון 04-637-5023 בכל נושאי הנגישות, או במייל ל-tavivs@galam.co.il.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.