חברי הנהלה

ליעד כהן

מנכ"ל


ליעד הצטרף לגלעם באפריל 2015 והביא ניסיון רב של 20 שנה בתעשייה הישראלית. בתפקידיו הקודמים שימש בין היתר כמנכ"ל קבוצת תנובה, חברת המזון הגדולה בישראל וכדירקטור ויועץ לחברות תעשייתיות ברחבי העולם. ליעד מחזיק בתואר B.A בכלכלה ומדעי המדינה מהאוניברסיטה העברית בירושלים ו- M.B.A תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה.

רמי גרבלי

סמנכ"ל תפעול ושרשרת אספקה


רמי הצטרף לגלעם בשנת 2013 כסמנכ"ל תפעול, ופיקח על כל היבטי הייצור, האיכות, התחזוקה, ההנדסה, הלוגיסטיקה והרכש. בעבר שימש כמנהל אתר הייצור של יוניליוור בחיפה עם ארבעה מפעלי ייצור בפיקוחו. רמי סיים תואר ראשון B.A בכלכלה ו- LL.B במשפטים מאוניברסיטת חיפה.

ורדית דקל

סמנכ"ל משאבי אנוש


לפני הצטרפותה לגלעם בשנת 2011, שימשה ורדית בעבר כסמנכ"ל משאבי אנוש של אלטק. ורדית היא מומחית בכירה בתחום משאבי אנוש עם ניסיון של למעלה מ- 15 שנים בניהול משאבי אנוש. היא בעלת תואר B.A בחינוך מיוחד ובלימודים כלליים ותואר שני במדעי החברה, שניהם מהאוניברסיטה העברית, ירושלים.

רונית גסטפרוינד

סמנכ"ל כספים


רונית הצטרפה לגלעם בשנת 2021 כסמנכ"ל כספים האחראית על כל הנושאים הפיננסים והחשבונאיים בחברה. רונית הביאה עימה ניסיון של כ 15 שנים בניהול כספים של חברות בתחום התעשייה. רונית סיימה תואר ראשון B.A בכלכלה וחשבונאות ו- LL.B במשפטים מאוניברסיטת חיפה ובעלת רישיון רו"ח ורישיון עו"ד ו MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה.

איתי וילדר

סמנכ"ל מכירות בילאומיות


איתי הצטרף לגלעם בשנת 2019, והביא עימו ניסיון של 12 שנים במכירות ושיווק של חומרי גלם ברחבי העולם. בתפקידו הקודם שימש כמנהל פיתוח עסקי באסיה בחברת Tosaf, יצרנית מובילה של חומרי גלם מפלסטיק. איתי הוא בעל תואר ראשון בהנדסת ביוטכנולוגיה מאוניברסיטת בן גוריון, B.A בלימודי מזרח אסיה מאוניברסיטת חיפה ו- MBA מאוניברסיטת תל אביב.
 

שי זוהר

סמנכ"ל מכירות ישראל


שי מנהל את מכירות שוק ישראל, בכללן פעילות דגל ומכירות מזון בעלי חיים. לשי תואר שני במנהל עסקים, התמחות בשיווק, מהאוניברסיטה הפתוחה. לרשותו מעל 20 שנות ניסיון בעולם המכירות במגוון עולמות תוכן. הוביל מערכי מכירות גדולים במספר חברות, מהגדולות במשק.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

במפעל ובמשרדי החברה קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים ו/או עובדים עם מוגבלויות. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למפעל ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

רכז (ממונה) נגישות

רכז הנגישות לחברה הוא שגיב טביב, ניתן לפנות אליו בטלפון 04-637-5023 בכל נושאי הנגישות, או במייל ל-tavivs@galam.co.il.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.