כשרויות


קבוצת גלעם מייצרת ומשווקת מוצרים לשוק הישראלי והעולמי במגוון כשרויות בסיסיות ומהודרות. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מגוון ארגוני כשרות בארץ ובעולם, בכדי לתת את המענה המדויק ביותר עבור לקוחותינו.

הניסיון המצטבר, במגוון רחב של חומרי גלם ועבודה משותפת עם ספקים שונים ברחבי העולם לצד קשרים אמיצים עם גופי הכשרות, מעניק לנו את היכולת מצוא מענה לצרכים משתנים בעולם תוכן זה.


ארגוני כשרות נבחרים ומובילים בישראל

  • בד"צ ירושלים (העדה החרדית)
  • בד"צ מהדרין (רובין)
  • בד"צ בית-יוסף
  • הרב לנדא
  • בד"צ חוג חתם סופר


למידע נוסף צרו קשר


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

במפעל ובמשרדי החברה קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים ו/או עובדים עם מוגבלויות. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למפעל ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

רכז (ממונה) נגישות

רכז הנגישות לחברה הוא שגיב טביב, ניתן לפנות אליו בטלפון 04-637-5023 בכל נושאי הנגישות, או במייל ל-tavivs@galam.co.il.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.