תעשייה


במסגרת מחויבותה ארוכת השנים של גלעם לתעשיית הנייר, אנו מציעים מגוון רחב של מוצרים באיכות גבוהה לייצור נייר על כל שלביו. מטרתנו היא שיפור תהליך ייצור הנייר, תוך התמקדות באיכות המוצר, הוזלת עלויות והפחתת השפעות סביבתיות.


עמילנים קטיונים לתעשיית הטישו

העמילנים הקטיונים מגיעים בצורה נוזלית או אבקתית ומשמשים לשיפור ביצועי drainage and fiber retention וכן לשיפור תכונות חוזק הנייר.עמילנים למריקת שטח הפנים של הנייר

מוצרינו מותאמים להשתנות המהירה של דרישות תעשיית הנייר בארץ ובעולם. אנו מציעים עמילנים לסייזינג מסדרת GalSize וגם GalCoat - עמילן מעובד מתוחכם לתעשיית נייר העתקה (carbonless paper). מוצרינו משפרים משמעותית את איכות הנייר במונחים של חוזק, חלקות שטח הפנים, איכות ההדפסה והפחתת האבק, בתנאי ייצור ומכונה שונים. מגוון המוצרים שלנו מתאימים גם ל-CMC, פיגמנטים ומבהירים אופטיים (optical brighteners).

יתרונות המוצר:

 • הגדלת חוזק שטח פנים
 • הגדלת הקשיחות (stiffness)
 • שיפור חלקות שטח פני הנייר
 • שיפור יכולת ההדפסה
 • הפחתת תופעת האבק
 • הפחתת ספיגת לחות ע"י הנייר
 • ניתן לשימוש כנשא (carrier) להוספת פיגמנטים ומבהירים אופטיים

טקסטיל

גלעם מציעה מגוון של מוצרים למריקת חוטים המשמשים לאריגת בדים. העמילנים המוכנים והמותאמים אישית שלנו מיוצרים על מנת לענות על דרישות הלקוחות.

אנו מספקים מוצרים עם רמות צמיגות מגוונות ודרגות שונות של עיבוד כימי שיענו על הדרישות הטכניות שלכם ויבטיחו מינימום קריעת חוטים ביחד עם יכולות מריקה ואריגה מתאימות.

GalSize

סדרת עמילנים מעובדים למריקת בדים העשויים מסיבים טבעיים (כותנה ותאית cellulosic-based)

GalTex

סדרת עמילנים מעובדים מיוצבים למריקת בדים העשויים מסיבים טבעיים (כותנה ותאית cellulosic-based)קרטון

המומחים שלנו מבינים היטב את תחום ייצור הקרטון וישמחו לסייע לכם בבחירת מערכת ההכנה היעילה ביותר לדבקים ותכשירים על מנת להגיע לאיכות הדבקה גבוהה של מגוון רחב של מוצרי קרטון.

 

טווח המוצרים החדשניים והאיכותיים של גלעם כולל:

 

בנייה

גלעם מציעה מגוון של מוצרים בעלי יעילות מוכחת עבור תעשיית הבנייה.

GalCore

עמילנים מעובדים ללוחות גבס. ל-GalCore תפקיד חשוב בייצור לוחות גבס - הוא מגן על גבישי הגבס, היוצרים את הדבק בין ליבת הגבס לנייר העוטף אותה.

יתרונות המוצר:

 • התנהגות נדידה טובה
 • יכולת שמירת מים טובה
 • כושר הדבקה גבוה
 • מתבשל בקלות

GalSol

סדרת עמילנים מעובדים (cold soluble) המתמוססים במים קרים, אשר פותחו עבור תעשיית הבנייה ומיועדים כרכיבים חיוניים במוצרים המבוססים על תערובות מינרלים יבשות כמו ציפויי קיר, דבקים וטיח. מוצרים אלה משפיעים על מרקם הטיח/דבק/ציפוי ומשפרים את יכולת השימוש בו (עבידות לאורך זמן). השימוש הנפוץ בהם הוא עם נגזרות של תאית.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

במפעל ובמשרדי החברה קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים ו/או עובדים עם מוגבלויות. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למפעל ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

רכז (ממונה) נגישות

רכז הנגישות לחברה הוא שגיב טביב, ניתן לפנות אליו בטלפון 04-637-5023 בכל נושאי הנגישות, או במייל ל-tavivs@galam.co.il.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.